Музичний керівник закладу дошкільної освіти

/Files/images/foto/0-02-05-f0b9aa6671c6774a9194286f8a3135bb2de98b006acd1cbdb122f284e2718222_7d1c7de8.jpg

Прошутя Анастасія Юріївна

Сила музичного мистецтва - вплив на дитину через почуття. Враження дитини сильні,глибокі і часто залишаються на все життя. І тому використання музики в процесі виховання дітей-дошкільників - одне з найважливіших завдань педагогіки. Завдання музичного виховання дітей випливають із завдань естетичного,морального,розумового,фізичного виховання. Вони передбачають:

- виховання сприйнятливості,любові та інтересу до музики;
- збагачення музичних вражень дітей,ознайомлення їх з різноманітними музичними творами;
- ознайомлення з найпростішими музичними поняттями і прищеплення навичок співів і музично - ритмічних рухів;
- розвиток музичних здібностей дітей, загальної емоціональної чутливості і більш спеціальних здібностей -мелодійного слуху, ладового чуття, почуття ритму;
- формування музичного смаку та оцінного ставлення до музики;
- розвиток активного, творчого ставлення до музики.

ПОРАДИ БАТЬКАМ

1. Знайомте дітей з різними видами мистецтва шляхом споглядання картин в музеях образотворчого мистецтва, переглядайте в журналах та книгах репродукції, відвідуйте різноманітні виставки.
2.Заохочуйте творчі прояви дитини,підтримуйте її ініціативу.
3.Надавайте дитині можливість слухати досконалі за формою, доступні для її розуміння сольні та хорові музичні твори.
4.Підтримуйте бажання дитини слухати музику, підспівувати,емоційно відгукуватися на музичні твори, передавати рухом, жестом, мімікою та голосом свої враження.
5.Використовуйте музику в аудіо та відеозаписах.
6.Не примушуйте дитину слухати "дорослу" музику.
7.Поважайте музичний смак дитини.